Czy warto wstawić sobie implant?

Czy warto wstawić sobie implant?

Zdrowy i pełny uśmiech najczęściej jest doceniany, gdy utracimy ząb na skutek próchnicy, chorób przyzębia czy urazów. Jego utrata ma wpływ na urodę oraz co gorsza na stan zdrowia. Wszelkie ubytki uzębienia mogą doprowadzić do zmian w całej jamie ustnej. Pozostałe zęby tracą wsparcie, przesuwają się i mogą spowodować nieprawidłowy zgryz. Kraków ma świetne gabinety a sumara-implanty.info.pl/ jest w czołówce.

Implanty zębów zostały zaprojektowane dzięki stworzeniu trwałego połączenia implant – kość. Implanty zębów to śruby w miejscu usuniętego korzenia zęba. Z czasem kość obrasta śrubę, dlatego jest to trwały fundament dla zębów zastępczych, mostu oraz protezy ruchomej. Są to sztuczne korzenie wykonane z tytanu.

Czy Kraków ma odpowiedni gabinet, w którym można wykonać usługę?

Należy po zabiegu do 2 godzin uciskać opatrunkiem miejsce nacięcia w przypadku krwawienia. Stosować leki przeciwbólowe i antybiotyki zapisane przez lekarza. Można schładzać obolałe miejsce i przez pierwszy tydzień jeść miękkie i płynne pożywienie. Należy nie szczotkować zębów okolicy wykonanego zabiegu, tylko przez pierwszy tydzień można używać środek antyseptyczny do płukania jamy ustnej. Przez 2-3 dni należy unikać gorących kąpieli oraz wysiłku fizycznego. Natomiast przez miesiąc wstrzymać się także od palenia papierosów i spożywania alkoholu. Po zabiegu konieczne są wizyty kontrolne, które zapewnione są przez renomowane i doświadczone gabinety stomatologiczne. Implanty zębowe to dobra inwestycja na przyszłość, na pewno warta swojej ceny.

Related posts