Matryca energetyczna- innowacje i uzdrowienia.

Matryca energetyczna- innowacje i uzdrowienia.

Wibracja, każdy z nas używa tego wyrazu, ale tak naprawdę nie wie z czym to połączyć, bądź co to jest.

Co jest wyznacznikiem wysokości wibracji? Jej pochodzenie, poziom energetyczny zakotwiczenia świadomości, czystej matrycy intencji. Tylko świadomy wybór energii czystego światła może bowiem przynieść nam naprawdę wysoką wibrację.

Jeśli poziom wibracji osobistej jest stabilny i wystarczająco wysoki, jeśli używamy tylko energii towarzyszącej tej zdolność rozpoznawania z kim, lub czym, energetycznie mamy do czynienia a mianowicie z matrycą. Czym tak naprawdę to wszystko jest? Matryca energetyczna, tak naprawdę to nic innego jak częstotliwość pola energetycznego danej osoby, która zależy od nas samej. Fizykę kwantową, której głównym założeniem jest jedność człowieka ze wszechświatem i nierozerwalne złączenie tajemniczą energią zwaną polem energii punktu zerowego.

To potężne i nowatorskie narzędzie, które przynosi natychmiastowe efekty nawet, jeśli masz pewne wątpliwości, wystarczy, że poddasz się działaniu energii, a na pewno doświadczysz jej skutków. Doświadczyłam tego podczas udzielanych warsztatów z dwupunktu przez jednych z najlepszych instruktorek –  link. Dlatego matryca energetyczna, to łatwy sposób do uzdrowienia tkwiącego w Twoich dłoniach. Jeśli w odpowiedni sposób się na nią otworzysz, zmienisz swój pogląd na świat na wszystko to co Ciebie otacza.

Related posts